FİRMA PROFİLİ

BİZ KİMİZ

Firmamız, Adana Hacı Ömer Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde Çelik, Makine ve Borulama imalat ve montaj işlerini, 17.000 m2 alan üzerine kurulu 5.000 m2 kapalı alan da faaliyet göstermektedir.

Firmamız, yurt içi ve yurt dışında ; proje hazırlanması ve malzeme temini dahil olmak üzere imalat, boya, montaj ve kaplama işlerinin tamamını anahtar teslimi olarak hizmet vermektedir.

Malzeme / Hammadde temininden, çelik konstrüksiyonun; imalat, boya, montaj ve kaplama bitimine kadar bütün departmanlarımızda profesyonel bir anlayış ile yapılan devamlı ölçüm ve kontroller sayesinde ' Toplam Kalite' ruhu ile çalışarak hitap ettiğimiz sektöre yeni anlayışlar kazandırmaktır.


MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

Kurulduğu günden bu güne kadar elde ettiği deneyimi, profesyonel kadrosu, son teknoloji makine parkı ve idari yapısı ile çözüm ortağı olmaya her daim hazırdır. İnsan faktörünün önemine inanarak kaliteden ödün vermeden ulusal ve uluslararası standartları göz önünde bulundurup müşteri beklentilerini kendine temel edinerek çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.


SOSYAL MEDYA

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmeyi Unutmayınız.